Ceník

TATTOO


Základní cena tetování: 1000,- Kč

Záloha na termín tetování: 500,- Kč

HLAVNÍ INFORMACE O CENÁCH TETOVÁNÍ

Základní cena tetování činí 1000,-Kč. Cena se dále navyšuje podle složitosti, velikosti,barevnosti a umístění motivu. Velkou roli hraje taky zda máte motiv svůj, nebo máte jen představu ve své hlavě a tatér musí motiv dle Vašich představ nakreslit. V takovém případě může tatér strávit někdy více času přípravou motivu než samotným tetováním a to je v ceně také zohledněno.

Není pravidlem, že menší motivy jsou levnější než velké, s malými je díky menším nástrojům více práce, u větších jde použít více jehel a tím jdou rychleji vytvořit.

Překrytí či korekce starého tetování je náročnější jak na přípravu tak na zhotovení a od toho se taky odvíjí cena.

OBJEDNÁNÍ

Pokud máte zájem o provedení tetování v našem studiu, tak je nutná osobní návštěva, při níž se složí záloha 500,- Kč a poté se zákazník dohodne na termínu s tatérem. Konečná cena tetování bude snížena o zmíněnou zálohu. Bez řádné omluvy minimálně 48 hodin před termínem tetování záloha propadá. V případě propadnutí zálohy se při smluvení nového termínu skládá opět záloha ve výši 500,- Kč. Tento postup volím kvůli nespolehlivým zákazníkům a ztrátě času, který jsem mohl obětovat někomu jinému.

Dárkové poukazy na tetování!

Ve studiu je možné zakoupit dárkové poukazy na tetování
ve vámi zvolené hodnotě.

Pro více informací nám napište: Facebook, Email

Otevírací doba

Pondělí – Středa: 13:00 – 17:00

Čtvrtek – Pátek: 9:00 – 11:00 / 12:00 – 15:00

Sobota: Po předchozí dohodě

Neděle: Zavřeno